ERNST HÄLLGREN. originaletsning, signerad,"Kruttornet Visby".

4404538. ERNST HÄLLGREN. originaletsning, signerad,"Kruttornet Visby".

Ernst Hällgren (1889 - 1944)
Ramens mått ca 36 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ernst Hällgren (1889 - 1944)
Ramens mått ca 36 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 119