KULO GREEN. Gouache.

KULO GREEN. Gouache.
4404516. KULO GREEN. Gouache.

Blomsterstilleben. Signerad 60x27 cm
Totalmått 76x42 cm.

Mindre ytslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!
4404516. KULO GREEN. Gouache.

Totalmått 76x42 cm.

Mindre ytslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 151