PRAKTVAS, alabaster, Italien.

PRAKTVAS, alabaster, Italien.
4404477. PRAKTVAS, alabaster, Italien.

Höjd 65 cm, delbar.

Skada på sockel
Nagg, sprickor i underdel samt lagningar.
Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm, delbar.

Skada på sockel
Repor, fläckar.

Antal besök: 478