KÄTIE NILSSON. Färgetsning.

KÄTIE NILSSON. Färgetsning.
4404442. KÄTIE NILSSON. Färgetsning.

Komposition med figurer, signerad, numrerad 1/30,
10x10 cm
26x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

10x10 cm
26x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 167