VINYLSKIVOR 53 LP och 9 singlar.

4404401. VINYLSKIVOR 53 LP och 9 singlar.

Bl. a Kiss, Michael Jackson, Magnus Uggla mm
även några barnskivor.

Bruksslitage, några omslag med skador överlag gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

även några barnskivor.

Antal besök: 553