DATOR ABC-80 1970/80-tal.

DATOR ABC-80 1970/80-tal.
4404377. DATOR ABC-80 1970/80-tal.

Tangentbord. 30x39 cm
Skärm 30x40 cm. Djup 33 cm.
Kassettstation medföljer.

Bruksslitage, ej funktionstestad ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tangentbord. 30x39 cm
Skärm 30x40 cm. Djup 33 cm.
Kassettstation medföljer.

Antal besök: 611