SIDOBORD, mässing, glasskiva.

SIDOBORD, mässing, glasskiva.
4404312. SIDOBORD, mässing, glasskiva.

Höjd ca 70 cm
Diameter ca 43 cm.

använt slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm
Diameter ca 43 cm.

använt slitage, repor.

Antal besök: 178