FÅTÖLJER, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

4404107. FÅTÖLJER, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

Tygklädsel.

Fläckar, skador på klädsel, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tygklädsel.

Antal besök: 121