SAMEKNIVAR, läder och renhorn, 1920-tal, 2st.

4404029. SAMEKNIVAR, läder och renhorn, 1920-tal, 2st.

Längsta totala längd 19cm.

Bruks -/åldersslitage. Avbruten spets på den stora kniven.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta totala längd 19cm.

Antal besök: 426