LOUIS VUITTON SIRIUS 50 RESVÄSKA.

4403996. LOUIS VUITTON SIRIUS 50 RESVÄSKA.

En resväska med monogram i duk med stor kapacitet, korta, rundade läderhandtag, kant- och resebricka, guldfärgad hårdvara, interiören med elastiska remmar och fack, ca. 58 cm B x 43 cm H (exc. handtag) x 17cm D.

Välanvänd, slitage på läderbeklädnad och handtag (skav, missfärgning etc), några repor på duk, dragkedjor fungerar men något styva, några märken på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 668