OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (SAMTIDA). Ansikte, skulpterat trä.

4403948. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (SAMTIDA). Ansikte, skulpterat trä.

Signerad Laurem, ca 29x34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Laurem, ca 29x34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 151