BETH ZEEH. Landskap, akvarell, signerad.

440393. BETH ZEEH. Landskap, akvarell, signerad.

52 x 75 cm.

Beth Zeeh (1911–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 75 cm.

Beth Zeeh (1911–2004)

Antal besök: 776