KRYDDBURKAR, 9 delar, porslin, 1900-tal.

4403890. KRYDDBURKAR, 9 delar, porslin, 1900-tal.

Höjd 13-20 cm.

Slitage någon med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13-20 cm.

Slitage någon med skada.

Antal besök: 182