ROLF DALIN. LANDSKAP.

ROLF DALIN. LANDSKAP.
4403800. ROLF DALIN. LANDSKAP.

Olja på duk, signerad, ca 80x60 cm. Ramens mått ca 61x82 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 441