ENDRE NEMES. KOMPOSITION, FÄRGLITOGRAFI.

4403793. ENDRE NEMES. KOMPOSITION, FÄRGLITOGRAFI.

Signerad och numrerad 250/310, ca 30x50 cm. Ramens mått 44x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 285