SVANTE SKOGH. Engen, Örkelljunga, 1950-tal, etikettmärkt.

4403741. SVANTE SKOGH. Engen, Örkelljunga, 1950-tal, etikettmärkt.

Längd 53 cm
Bredd 45 cm
Höjd 77 cm.

Skadad sits, bruksslitage.

Svante Skogh (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 cm
Bredd 45 cm
Höjd 77 cm.

Skadad sits, bruksslitage.

Svante Skogh (1908–1988)

Antal besök: 274