ROLAND SVENSON. färglitografi, signerad och numrerad 73/150.

440366. ROLAND SVENSON. färglitografi, signerad och numrerad 73/150.

Hamnvy. Bildstorlek ca 40 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 795