FIGURIN, såpsten, Kina, 1900-tal.

4403666. FIGURIN, såpsten, Kina, 1900-tal.

Föreställande fiskare. Höjd 17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 212