NILS & KAJSA STRINNING. Hylla, vitlackerad, String Design, 2000-tal.

4403625. NILS & KAJSA STRINNING. Hylla, vitlackerad, String Design, 2000-tal.

5 gavlar, höjd 200 cm
2 hurtsar, längd 78, bredd 30, höjd 42 cm
8 hyllplan, längd 78, bredd 30 cm
6 hyllplan, längd 58, bredd 30 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 gavlar, höjd 200 cm

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 703