MODELLBILAR, 4 st, 1900-tal.

MODELLBILAR, 4 st, 1900-tal.
4403561. MODELLBILAR, 4 st, 1900-tal.

Stubaitalbahn TW1 (Grazer Waggonfabrik/AEG)- 1904
Volvo PV445 Duett- Polisbil
Elektrisk Motorvagn 43 (ASEA)- 1902
Baureihe 44

Längd längsta modell: 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Volvo PV445 Duett- Polisbil
Baureihe 44

Längd längsta modell: 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 204