TAVLOR, 2 st, Tenn, 1900-tal.

TAVLOR, 2 st, Tenn, 1900-tal.
440355. TAVLOR, 2 st, Tenn, 1900-tal.

Tenntavlor, 2 st, signerade Handarbetat svenskt tenn, A Mihad, inspiration från John Bauers måleri, monterade på spånskivor, 55X39,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 836