MISCHA ROSIC. Olja på duk, tröst, signerad.

4403543. MISCHA ROSIC. Olja på duk, tröst, signerad.

60x69 cm.

Spännram.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x69 cm.

Spännram.

Adress

Torupsgatan 2
217 73 Malmö
Sverige

Placering
Vägg1hylla15
Antal besök: 180