SKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal.
4403541. SKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

höjd 78 cm, längd 122 cm, bredd 62 cm.

skivans ovansida med fläckar, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 426