STRINGHYLLA, 18 delar, 1900-talets andra hälft.

4403415. STRINGHYLLA, 18 delar, 1900-talets andra hälft.

4 hyllplan ej String, en märkt Fredy Samson Gnosjö

4 st gavlar höjd ca 217 cm
11 st hyllplan ca 78 x 20 cm
2 st lådor ca 58 x 38,5 cm
1 st skrivbordshylla ca 78 x 58 cm.

Slitage, märken, fläckar.
Ej monterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st gavlar höjd ca 217 cm
11 st hyllplan ca 78 x 20 cm
2 st lådor ca 58 x 38,5 cm

Slitage, märken, fläckar.
Ej monterat.

Antal besök: 822