PALLAR, 2 st, 1960-tal.

PALLAR, 2 st, 1960-tal.
4403200. PALLAR, 2 st, 1960-tal.

Höjder 42 cm, bredder 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 42 cm, bredder 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 459