OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad A. Wångart, daterad 1897.

440311. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad A. Wångart, daterad 1897.

Landskap med byggnader. Ca 60 x 43 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 696