TAKAMPEL, alabaster, 1900-tal.

4403062. TAKAMPEL, alabaster, 1900-tal.

Diameter ca 55 cm. Höjd ca 60 cm.

Slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597