ETT RÖDMÅLAT OLJESKÅP.

ETT RÖDMÅLAT OLJESKÅP.
4403058. ETT RÖDMÅLAT OLJESKÅP.

Ett oljeskap på 12 gallon med patentplack, locköppningen för att avslöja en kran, handtag på varje sida och ”12 gallon oljeskåpa cylinderolja” i svart bokstäver, 84 cm höjd, 41,5 cm diameter.

Med förväntade märken och slitage, förlust av bokstäver och lackering, skrap/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 204