4403058. ETT RÖDMÅLAT OLJESKÅP.
Ett oljeskap på 12 gallon med patentplack, locköppningen för att avslöja en kran, handtag på varje sida och ”12 gallon oljeskåpa cylinderolja” i svart bokstäver, 84 cm höjd, 41,5 cm diameter.
Med förväntade märken och slitage, förlust av bokstäver och lackering, skrap/repor.