ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.

ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.
4402991. ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.

Vitrinskåpet med glasskiva ovanför en displaysektion med skjutdörrar i glas ovanför en förvaringssektion med skjutdörrar, panelfront, 100cm x 119cm x 50cm.

Med förväntade märken och slitage, förluster till förgyllning, är invändigt ljus otestat.

Gör en kostnadsfri värdering!
4402991. ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.

Antal besök: 273