4402991. ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.
4402991. ETT BUTIKSSKYLTSKÅP.
Vitrinskåpet med glasskiva ovanför en displaysektion med skjutdörrar i glas ovanför en förvaringssektion med skjutdörrar, panelfront, 100cm x 119cm x 50cm.
Med förväntade märken och slitage, förluster till förgyllning, är invändigt ljus otestat.