GIVENCHY. Guldpläterade öronklämmor, 1980-tal.

4402900. GIVENCHY. Guldpläterade öronklämmor, 1980-tal.

”GIVENCHY Paris - New York” prägling.
L. ca. 2,6 cm.

Minimala tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L. ca. 2,6 cm.

Minimala tecken på slitage.

Antal besök: 205