OLLE ZETTERQUIST. Kubistisk komposition.

4402889. OLLE ZETTERQUIST. Kubistisk komposition.

Olja på pannå, signerad.

22 x 40 cm.

Rammått: 28 x 48 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, signerad.

22 x 40 cm.

Rammått: 28 x 48 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 262