BRITA MOLIN. Färgetsning, signerad och numrerad.

4402799. BRITA MOLIN. Färgetsning, signerad och numrerad.

Färgetsning i relief, "Okänd kontinent".
Ram cirka 63 x 96 cm.

Bruksskick. (Reflexer förekommer i bilderna).

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram cirka 63 x 96 cm.

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 339