SVEN NILSSON. OLJA. ABSTRAKT LANDSKAPS KOMPOSITION.

4402759. SVEN NILSSON. OLJA. ABSTRAKT LANDSKAPS KOMPOSITION.

Signerad "Sven Nilsson".
Bildmått: 20x26,5 cm.
Rammått: 23x29 cm.

Ram med slitage och små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "Sven Nilsson".
Bildmått: 20x26,5 cm.
Rammått: 23x29 cm.

Antal besök: 723