SÄNGBORD, Dux, 1970-tal.

SÄNGBORD, Dux, 1970-tal.
4402657. SÄNGBORD, Dux, 1970-tal.

Höjd 54 cm, mått 52x45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm, mått 52x45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 717