STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.

STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.
4402647. STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.

Hyllplan, 2 st, mått 59x20 cm.
Gavlar, 2 st, mått 50x18 cm.

Bruksslitage, gavlar med skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, 2 st, mått 50x18 cm.

Antal besök: 977