SLAGBORD, Englesson, bemålat, 2000-tal.

4402580. SLAGBORD, Englesson, bemålat, 2000-tal.

Höjd 75, bredd 90, längd 70/185 cm.

Renoveringsobjekt, saknar grind/hållare till bordskiva på ena sidan - den som finns kvar har skador, bordskiva med fukt- och ytskador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 414