SLAGBORD, Englesson, bemålat, 2000-tal.

4402574. SLAGBORD, Englesson, bemålat, 2000-tal.

Höjd 75, bredd 90, längd 70/185 cm.

Renoveringsobjekt, saknar grind/hållare till bordskiva på båda sidor, bordskiva med fukt- och ytskador, fläckar.enare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 388