PALLAR, 2 st.

PALLAR, 2 st.
4402557. PALLAR, 2 st.

Pall furu.
Ca 40 cm, höjd.
Längd ca 45 cm.
Bredd ca 30 cm.
Pall
Höjd ca 39 cm.
Längd ca 44 cm.
Bredd ca 29 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4402557. PALLAR, 2 st.

Pall furu.
Ca 40 cm, höjd.
Längd ca 45 cm.
Bredd ca 30 cm.
Pall
Höjd ca 39 cm.
Längd ca 44 cm.
Bredd ca 29 cm.

Antal besök: 236