BORDSLAMPA, Strindbergsmodell, 1900-tal.

4402500. BORDSLAMPA, Strindbergsmodell, 1900-tal.

Höjd 38 cm
Innerdiameter kupa 19,5 cm.

Fläckar, repor
Buckla på fot
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm
Innerdiameter kupa 19,5 cm.

Fläckar, repor
Buckla på fot
Ej funktionstestad.

Antal besök: 688