RING, 18 k guld, utländska stämplar.

4402379. RING, 18 k guld, utländska stämplar.

Storlek ca 17/53, vikt ca 5,2 gram.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 364