LOCKTERRIN, flintgods, Rörstrand, stämplad.

4402315. LOCKTERRIN, flintgods, Rörstrand, stämplad.

totalhöjd 29 cm, bredd 33 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 29 cm, bredd 33 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 154