TELESKOP, MÄSSING, 1800-TAL.

TELESKOP, MÄSSING, 1800-TAL.
4402261. TELESKOP, MÄSSING, 1800-TAL.

Inskriven F Amadio, lång när den är fylld öppen, 98cm lång.

allmänna märken och slitage, fläckning, vissa skav på lädret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 177