TAKPLAFOND, tonat glas, 1900-tal.

4402176. TAKPLAFOND, tonat glas, 1900-tal.

Diameter 38 cm
Nr 1520.

Ytsmuts
Repor på metallkåpa
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38 cm
Nr 1520.

Ytsmuts
Repor på metallkåpa
Ej funktionstestad.

Antal besök: 380