VÄGGMASK, keramik, ansikte med frukter.

4402159. VÄGGMASK, keramik, ansikte med frukter.

Ca 24x26 cm.

Bruksslitage, smuts, färgbortfall, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24x26 cm.

Antal besök: 205