VERKTYGSSKÅP samt lådhurts, metall.

4402155. VERKTYGSSKÅP samt lådhurts, metall.

Skåp
Höjd ca 132 cm
Bredd ca 81 cm
Djup ca 40 cm
Hurts
Höjd ca 73 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 73/71 cm.

repor, nött, rost, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp
Höjd ca 132 cm
Bredd ca 81 cm
Djup ca 40 cm
Hurts
Höjd ca 73 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 73/71 cm.

repor, nött, rost, bucklor.

Antal besök: 352