BARSKÅP, 40/50-tal, mahogny med tygklädsel.

44021. BARSKÅP, 40/50-tal, mahogny med tygklädsel.

Längd 100, bredd 42, höjd 102 cm.

Småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Småskador förekommer.

Antal besök: 2 947