RULLVAGN, rostfritt stål.

RULLVAGN, rostfritt stål.
4402049. RULLVAGN, rostfritt stål.

Höjd 78 cm
Storlek 70 x 52 cm
Pappershållare i rostfritt monterat på vagn.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm
Storlek 70 x 52 cm

Bruksslitage, fläckar, repor.

Antal besök: 509