BORDSLAMPOR, 1 par, alabaster, Bergboms.

4402033. BORDSLAMPOR, 1 par, alabaster, Bergboms.

Etikettmärkta på undersida.
Höjd inklusive lampsocklar ca 44 cm.
Höjd inklusive skärmar ca 68 cm

Säljes till förmån för Stockholms Stadsmission.

Fötter med slitage, fläckar, smuts. En lampsockel med skada, nagg. Skärmar med bruksslitage, en skärm med veck längs kant på skärmens nedre del. En plastskiva för skärm med skada. Ojordade kontakter. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta på undersida.

Antal besök: 332