SKULPTUR. Patinerad brons.

SKULPTUR. Patinerad brons.
4402029. SKULPTUR. Patinerad brons.

Höjd ca 54 cm.
Diameter sockel ca 15 cm.

Ytslitage samt nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 54 cm.
Diameter sockel ca 15 cm.

Antal besök: 635