MOTORCYKEL, "Beverly" Piaggio, 2004.

4402013. MOTORCYKEL, "Beverly" Piaggio, 2004.

Importerad
Längd ca 210 cm
Gått 7647 km
Bensin
Motoreffekt 21 Hk (15 kW)
Totalvikt 350 kilo
Tjänstevikt 171 kilo.

Batteriet dött/urladdat, repor, använt slitage, startade vid katalogisering men ej helt genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Importerad
Längd ca 210 cm
Gått 7647 km
Bensin
Motoreffekt 21 Hk (15 kW)
Totalvikt 350 kilo
Tjänstevikt 171 kilo.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 952