4402013. MOTORCYKEL, "Beverly" Piaggio, 2004.
Importerad
Längd ca 210 cm
Gått 7647 km
Bensin
Motoreffekt 21 Hk (15 kW)
Totalvikt 350 kilo
Tjänstevikt 171 kilo.
Batteriet dött/urladdat, repor, använt slitage, startade vid katalogisering men ej helt genomgången.
Nyckel/nycklar finns.